Bina


Jestem nieskomplikowaną osobą. Lubię pić piwo i leżeć na słońcu. Jasne, jeśli macie coś jeszcze ciekawszego do zaproponowania, to się piszę! Zwłaszcza, jeżeli ma to coś wspólnego z podróżami.

Z natury jestem pozytywna, potrafię i lubię adaptować się do różnych sytuacji. Dużo się uśmiecham, staram się nie dopuszczać do siebie negatywnych emocji, zwłaszcza bezproduktywnego smutku. Tak jak Łona uważam, że każdy problem ma rozwiązanie, a jeśli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu. Nie nadaję się do planowania, organizowania, wybiegania myślami w przyszłość. Mam mnóstwo pomysłów, uwielbiam działać spontanicznie. Lubię poznawać nowych ludzi i być w wirze wydarzeń, ale nie mam też nic przeciwko samotnemu kontemplowaniu rzeczywistości. Czytam, rysuję, maluję, poszerzam horyzonty.

Od paru lat fascynują mnie podróże. Kocham przygody. Jestem fanką podróżowania stopem, Couchsurfingu, hosteli młodzieżowych i rozbijania namiotu w przypałowych miejscach. Uwielbiam po prostu chwycić plecak, wrzucić do niego parę najpotrzebniejszych rzeczy i dokądś pojechać.

W latach 2011-2015 mieszkałam w Paryżu, na blogu znajduje się sporo spostrzeżeń z tym związanych. Następnie na kilka miesięcy wróciłam do Polski, by w 2016 przenieść się na rok na Maltę. Na blogu nie brakuje wpisów przepełnionych maltańskim słońcem. W czerwcu 2017 wyruszyłam wraz z Siwym w autostopową podróż na koniec świata. Dotarliśmy do Wietnamu, gdzie obecnie mieszkamy i pracujemy jako nauczyciele angielskiego. Oswajam się powoli z mieszkaniem tutaj, o czym chętnie piszę.
Mam sporo rozmaitych przemyśleń i rzeczy do powiedzenia, stąd pomysł na pisanie w internecie. Na blogu poruszam wszelakie tematy, inspiruje mnie wszystko - od codziennych błahostek po głębokie refleksje, które często mnie nawiedzają. Piszę to, co myślę, bez silenia się na poważny ton. Moje wywody to nie dzieło literackie, a zbieranina moich myśli, opinii i wspomnień, zapisanych niemal tak, jakbym opowiadała to kumplom. Zapraszam do lektury i cieszenia się dniem razem ze mną.

Blog Widget by LinkWithin